Hakkımızda

Hakkımızda

Patron KOBİ Danışmanlık Bursa’daki Seviye 6 Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip İLK KOBİ Danışmanlık Firmasıdır.

İşletmelerin kurulması, hayatını idame ettirmesi ve büyümesi gibi süreçlerini tek başına yürütebilmesi imkansız hale geldiği günümüz koşullarında 20 yıllık birikimi bir araya getirip KOBİ’lerin ihtiyaçlarının karşılanması esas alınmıştır.

Patron KOBİ Danışmanlık’ın temeli 2007 yılında atılmış ve farklı birçok sektörde deneyim yaşamış ve yaşatmıştır. Bünyesinde farklı uzmanlık alanlarından birçok partner barındıran ve konusunda deneyimli uzman kadrosuyla etkin kurumsal çözümler üreten bir işletme olarak faaliyet göstermektedir.

Neler Yapıyoruz?

Bir ÇATI KURULUŞ olan Patron KOBİ Danışmanlık her sektördeki KOBİ’ye aradığı çözümü bulma imkanı sağlayan bir hizmet sunmayı kendisine görev bilmiştir.

KOBİ’lerin pazarlama-satış, finans, insan kaynakları, üretim ve işletme yönetimi gibi konularda mevcut durum tespiti yaparak; onların problem ve ihtiyaçlarını belirler. KOBİ’lerin belirlenen problem ve ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan hizmet alımı, sabit yatırım, istihdam vb. konularda destekler sağlar. Aynı zamanda KOBİ’lerin bu süreçte hibe, kredi, teşvik uygulamaları ile faydalanabileceği bütün devlet desteklerinden istifade etmesi sağlanır.

Vizyonumuz

KOBİ’lere kattığı değerle tanınan, danışmanlık sektöründe ilk akla gelen, sektöründe ilklere imza atmış olan öncü firma olmak.

Misyonumuz

Kesin çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan; işletmelerin gelişmesi ve büyümesi için ihtiyacı olan kurumsal hizmetleri bulabilecekleri bir ÇATI KURULUŞ olmak.

UYARI !

Kendini KOBİ Danışmanı, İşletme Danışmanı, Proje Danışmanı sıfatı ile tanıtan, ancak hiçbir vasfı ve resmi dayanağı olmayan kişi ve kuruluşlara itibar etmeyiniz!!!

Danışmanlık hizmeti aldığınız/alacağınız kişi ve kurumları ilgili kurumlardan (Mesleki Yeterlilik Kurumu, KOSGEB vb.) sorgulamasını mutlaka yapınız. Aksi takdirde hem alınamayan hizmet için zaman kaybı hem de yersiz alınan ücretler için maddi kayıplarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Belge No: YB0005/16UY0251-6/00/27
Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulaması için: Tıklayınız.

10
Tamamlanmış Proje
10
İş Çözümü
1
Tecrübe (Yıl)
Open chat